Free Shipping for orders over 49€ in Estonia and over 150€ worldwide

TAASKASUTUS

 

HOIAME KOOS on Saaremaise looduskosmeetikabrändi HOIA homespa üleskutse jätkusuutlikuks elustiiliks. Meie suureks sooviks on töötada igapäevaselt veel paremate ja keskkonda säästvate lahenduste suunas ning kasutada toodete pakendamiseks võimalikult palju korduvkasutatavaid pakendeid ja propageerida ringmajanduse ideed ning jätkusuutlikut tarbimist. Ka sina saad anda oma panuse selleks, et pea iga pakend saaks uue elu ning ei lõpetaks peale ühekordset kasutamist prügikonteineris.

Kuidas sa panustada saad? Selleks on kaks võimalust.

 1. Taastäida ja korduvkasuta meie toodete pakendeid. See on nüüd lihtne, sest HOIA Kuressaare Vabrikupoes on REFILL STATION! Nii säästad ka raha, sest sinu rahaline võit võrreldes e-poest uue toote ostmisega on vähemalt 20%.

Sul on taastäitmiseks kaks võimalust:

  1. Saada oma tühjad HOIA tootepakendid meie Kuressaare Vabrikupoodi ja me täidame need sinu eest ja saadame sulle tagasi.
  2. Tule meie Vabrikupoest läbi ja täida see meie REFILL STATION’is.

Kuidas peaksid pakenditega toimetama?

  1. Kui sinu ja sinu sõbrannade HOIA tooted on saanud otsa, siis pese need puhtaks.
  2. Tee siinsamas e-poes Refill Stationi tellimus, valides menüüst, mitut pakendit sa soovid taastäita. NB! Kõik tooted ei ole Refill Stationis saada, palun vaata altpoolt, milliseid pakendeid me taastäidame.
  3. Kirjuta Kassas kommentaarikasti, milliseid pakendeid sa soovid taastäita (näiteks Kleopatra ja Rapuntsel :-).
  4. Saada puhtad pakendid meile Saaremaale. Smartposti ja DPD-ga võib saata Kuressaare Kihelkonna mini-Rimise ning Omnivaga Kuresaare Smuuli Coop Konsumisse, telefoninumbrile 564 88 043.
  5. Kui sinu tellimus ja tühjad pakendid on meieni jõudnud, taastäidame pakendid ja saadame sulle tagasi.
  6. Või too need ise meie Vabrikupoodi Pikk tänav 54 a, Kuressaare ja me aitame pakendid taastäita.

Hetkel taastäidame nende toodete pakendeid:
Šampoonid, Juuksepalsam, Juukseotsteseerum, Juukseseerum, Dušigeel, Intiimpesugeel, Näopesuvahud, Näotoonik, Hibiskuse Hüaluroon Kleopatra, Kätekreem Superstar, Vaniljesprei, spreid/veed, Habemeõli, Meigieemaldusõli, Vaarikaseemneõli, Kodulõhnastajad

2. Tagasta meile tühjad tootepakendid ja me saadame need ringlusesse. Sulle anname vastu preemiapunkte, mida saad kasutada meie e-poes šoppamiseks.

Kui sinu ja sinu sõbrannade HOIA tooted on saanud otsa, siis pese need puhtaks ja saada meile! Meie desifitseerime need ära ning kontrollime, et pakend oleks sobilik uuesti täitmiseks ja täidame pakendi uue ja värske tootega. Kogu selle protsessi tulemusena vähendame üheskoos tekkiva prügi hulka. Omalt poolt anname sulle preemiapunkte HOIA e-poes šoppamiseks!

Hetkel saame tagasi võtta umbes 70% toodete pakenditest. Klaaspudeleid, kus sees on olnud õli, me kahjuks taastäita ei saa, sest me ei saa neid taatäitmise jaoks piisavalt efektiivselt puhastada, kuid ideid nende pakendite kasutamiseks leiad altpoolt!

Tagasi võid meile saata:

♥ Kehakoorijate ja -vahtude topsid

♥ Näomaskikokteilide ja -koorija purgid

♥ Aftershave- Näovahu ja Näokreemide purgid

♥ Huulekoorija purgid

♥ Shampoonide, Juuksepalsami ja Dušigeeli pudelid

♥ Orgaaniliste spreide pudelid

♥ Bodyglami, Näotooniku, Käteseerumi pudelid

♥ Näopesuvahu pudel

♥ Advendikalendri toorikuid – kirjuta taha oma nimi ja emaili aadress, kui soovid seda sel aastal lasta täita!

Kuidas tühjad pakendid tagasi saata?

Tühjaks saanud pakendid võid saata meile Saaremaale.

  1. Smartposti ja DPD-ga võib saata Kuressaare Kihelkonna mini-Rimise ning Omnivaga Kuresaare Smuuli Coop Konsumisse, telefoninumbrile 564 88 043.
  2. Või tuua need ise meie Vabrikupoodi Pikk tänav 54 a, Kuressaare.Kirjuta paki sisse oma nimi ja meiliaadress ning anname sulle preemiapunkte = sinu saadetud puhtad HOIA pakendid x 0.5€, mida saad hiljem HOIA e-poes kasutada! Kindlasti on sul ka sõpru ja pereliikmeid, kes ise ei viitsi või ei jõua tagasi saatmisega tegeleda, korja ka nende pakendid kokku ja saada meile tagasi, nii saad rohkem krediiti, mille eest taaskord mõnusaid nahamaiuseid tellida!

PS! Kui oled teinud tellimuse viimase 14 päeva jooksul, siis saad kasutada sama pakikoodi pakendite tagastamiseks (kehtib vaid SmartPosti puhul).

Lisaks tootepakenditele anna uus elu ka meie pakkematerjalile. Kasutame e-poe pakkide saatmisel korduvringlusest tulnud materjale, pappkarpe, puiduvilla ja Ultrafill kraanulit, mis on valmistatud tärklise baasil ja on seeläbi komposteeritav.

Töötame usinalt ka selle kallal, et tulevikus saaksime kõiki oma tootepakendeid 100% taaskasutada!

Mida aga teha pakenditega, mida me taastäita ei saa?

Huulepalsamid on meil nüüdsest kohe kõik papist pakendis ja nendega on asi lihtne, võta kleeps pealt ära ja viska ahju või viska komposti.

Õlide ja seerumite pudelid
Pese need nõudepesuvahendi ja pudeliharjaga puhtaks ja kasuta nt väikeste lillevaasidena, 10ml pudelid sobivad nukumajadesse lampideks või vaasideks. Meie pere valmistas 10 ml pudelitest jõulutulede ümber lambikesed pannes iga tulukese ümber ühe pudeli. Lase mõttel lennata, otsi ja guugelda ja oma ideid jaga ka meiega! Võid ka uurida, kas lasteaed või mõni huviring ei soovi neid meisterdamiseks kasutada? Kui aga oled otsustanud need minema visata, siis eemalda nendelt kork ja viska klaaspudel klaaskontenerisse ning korgiosa pakendikonteinerisse.

Oma lahedaid taaskasutuse ideesid saada meilegi!

Aitäh, et hoiad koos meiega loodust ja taaskasutad!💚