Free Shipping for orders over 49€ in Estonia and over 150€ worldwide

Müügitingimused

Veebipoe hoia.bio (edaspidi Veebipood) omanik on HTM Karolin OÜ (registrikood 12619762), juriililise aadressiga Loo 1, Kudjape, Lääne-Saare vald, Saare mk.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, va kampaaniad, mille toimumise ajal toimetatakse kaup kätte tasuta.
1.3 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
1.4 Eestisisesed tellimused, mille lõppsumma (peale kupongide ja kinkekaartide rakendamist) ületab 49 eurot, toimetatakse kätte tasuta.
1.5 Kauba välismaale (väljapoole Eestit) tellimise korral rakendub tasuta transport üle 150€ ostu puhul (peale kupongide ja kinkekaartide rakendamist).
1.6 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.
2.2 Kauba eest saab maksta läbi Pocopay makselahenduse ja läbi järgmiste pankade pangalinkide:

Swedbank, SEB, LHV, Krediidipank, Nordea, Danske

2.4 Tellimuse eest saab tasuda ka paypali kaudu, mille teenustasu on kõrgem. Juhul kui klient on tasunud tellimuse eest läbi paypali ja soovib tellimusest taganeda, võetakse tagastatavast summast teenustasu maha.
2.3 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
2.4 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

3.1 Kaupu saadetakse Eesti piires.
3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja, kui tellimuse summa on alla 49 euro ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
3.3 Tellimused postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul. Kui võimalik, läheb kaup teele juba samal või järgmisel päeval. Juhul, kui teil on kauba saamisega kiire, siis võib alati kirjutada selle lisainfosse ja võimalusel saadetakse Veebipoest pakk välja ka kiiremini.
3.4 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 7 kalendripäeva jooksul.
3.5 HOIA tooteid pole veebipoe vahendusel võimalik tellida välisriikidesse, kui soovite tellida tooteid välisriiki, siis kirjutage oma soovist triinu@hoiahomespa.com.

4. Taganemisõigus

4.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
4.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud tutvumiseks.
4.4 Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on toodet juba kasutanud, näpuga proovinud või avanud pakendi viisil, mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.
4.5 Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda emaili aadressil info@hoiahomespa.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
4.6 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
4.10 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
4.11 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
4.12 Juhul, kui Ostja maksab tellimuse eest paypali kaudu, mille teenustasu on tunduvalt kõrgem tavapärasest pangamaksest, siis juhul, kui Ostja taganeb Lepingust omal soovil mitte defekti pärast, siis teenustasu, mis võeti Müüjani jõudnud ostusummast maha, võetakse maha ka Ostjale kantud summast.

5. Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
5.2 Kuivõrd Veebipood müüb looduslikke tooteid, mille säilivustähtaeg on tavaliselt alla kahe aasta, siis ei ole võimalik toote mittevastavusele tugineda peale tootele märgitud parim enne kuupäeva saabumist.
5.3 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@hoiahomespa.com või helistada telefonil: 5081665.
5.4 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
5.5 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
5.6 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Isikuandmete töötlemine

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.

7. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@hoiahomespa.com või helistada telefonil: 5081665.
7.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijakaitseameti koduleheküljel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

8. Autoriõigus

8.1 HOIA homespa kaubamärk kuulub HTM Karolin OÜ-le.
8.2 Veebilehe ja Veebipoe kujundus, pildid, fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigusega ning selle kasutamise ainuõigus kuulub HTM Karolin OÜ-le. Veebilehe sisu ei tohi ilma HTM Karolin OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitatada ega muuta, sealhulgas ka blogipostitusi ja muid materjale.